Massaaž

Lokaalne massaaž (selg, õlad, jalad, kael, pea)

Üheks populaarseimaks massaažiks on lokaalne dünaamiline massaaž. Mis see on?

Lokaalne massaaž

Lokaalne massaaž on üks ravimassaažide liik, mida iseloomustab manipulatsioon teatud kehaosadel, näiteks kaelal või jalal. Antud massaaži liik võimaldab masseerida teatud lihast või liigest.
Lokaalne massaaž – see on efektiivne ja populaarne meetod inimese organismi noorendamiseks ja raviks. Erinevate haiguste ajal kasutatakse massaaži vajaliku raviprotseduurina. Massaaži protseduure võib kasutada mitte ainult krooniliste haiguste raviks, vaid ka siis, kui Te veedate pidevalt aega jalul olles (seistes). Massaaž kõrvaldab väsimuse, ebamugavuse ning pinge, mis on iga ühele omane.

 

Seljamassaaž

Seljamassaaž on kasulik kõigile. Seljal on palju selliseid lihaseid, mida me tava elus ei kasuta. Seetõttu tekib õhtuks väsimus. Seljamassaaž aitab väsimust vältida ning lõõgastab ja rahustab. Peale paari massaažiseansi Te tunnete reipust ja selg ei väsi enam õhtuks.

Seljamassaaž

Kaelapiirkonna massaaž

Kõige populaarsem on kaelapiirkonna massaaž, kuna see sobib ideaalselt istuva tööga inimestele (kontor, auto). Taastab kogu organismi funktsionaalset tegevust. Kolmkümmend minutit sellist massaaži annab energiat terveks päevaks!

Kaelapiirkonna massaaž

Ristluupiirkonna massaaž

Ristluupiirkonna massaaži eesmärgiks on vereringluse ja lümfivoolu tugevdamine selle piirkonna liigestes. Samuti taastuvad kõik selgrooketta vahelised elemendid. Massaaži ajal toimub valuvaigistuse efekt, mis aitab pinge langusele ning selgroopiirkonna lõdvestusele. Antud massaaž annab positiivse tulemuse peale paari külastust ja garanteerib seisundi paranemist ning keha toonuses hoidmist.

Ristluupiirkonna massaaž

Jäsemete massaaž

Jalgade ja käte massaaž parandab vereringluse, taastab liigeseid, ennetab sette soolade tekkimist ja aitab likvideerida põletikulisi protsesse. Massaaž mõjub jäsemetele kui valuvaigisti, aitab kaasa käte ja jalgade liigeste ja lihaste seisundi paranemisele. Regeneratsiooni protsess toimub kiiremini. Samuti sellist laadi massaaž aitab lõõgastuda peale rasket tööpäeva või rasket füüsilist koormust.

Jäsemete massaaž Jäsemete massaaž

 

 

Tselluliidimassaaž

Spetsiaalsete massaaživõtetega ja geelide abiga taastatakse probleemse piirkonna naha elastsus, ainevahetus ja elavdatakse vereringet. Hoolduses kasutatakse salendavat ja antitselluliidi geele, mis sisaldavad aktiivaineid. Masseerides geeli naha sisse, tungivad aktiivained sügavale nahakihtidesse ja aitavad vabaneda tselluliidist. Geelide põhilisteks komponentideks on roheline tee, luuderohi, hobukastan, pruunvetikas, merekollageen ja kofeiin. Roheline tee ja kofeiin lagundavad rasvkudet ning tselluliiti. Luuderohi ja hobukastan pinguldavad ja parandavad mikrovereringe toonust. Pruunvetikas on kõrge joodisisaldusega, mis kiirendab ainevahetust ja stimuleerib rasvade lõhustumist. Merekollageen taastab elastsuse, niisutab ja muudab naha siledaks ning säravaks. Kauni tulemuse saavutamiseks soovitame läbida pikema ravikuuri.
TONE massaaž (toniseeriv tselluliidi massaaž)
Spetsiaalsete massaaživõtetega ja geelide abiga muutub nahk säravamaks, pringimaks ja siledamaks. Hoolduses kasutatakse naha toonust tõstvat ja antitselluliidi geele, mis sisaldavad aktiivaineid. Toniseeriv tselluliidi massaaž aitab üheaegselt vabaneda tselluliidist kui ka tõstes naha toonust. Hooldus sobib peale sünnitust taastusraviks ja vanemale nahale toonuse tõstmiseks. Toimeaineteks on pruunvetikas, luuderohi, roheline tee, kofeiin, õunaseemne, piparmündiekstrakt. Õunaseemne- ekstrakt stimuleerib kollageeni sünteesi, säilitab naha elastsust ja on efektiivse vananemisvastase toimega. Luuderohi on tugevate rahustavate ja toniseerivate omadustega. Piparmündiekstrakt värskendab, kõrvaldab turseid ja parandab veresoonte seinte toonust. Pruunvetikas kiirendab organismi ainevahetust ja stimuleerib rasvade lõhustumist. Roheline tee ja kofeiin kiirendavad ainevahetuseprotsesse. Kauni tulemuse saavutamiseks soovitame läbida pikema ravikuuri.

Värskendav kohvipiiling – massaaž kehale.

Milliseid tundeid tekitab meis kohv? Vajadus selle järele on igaühel erinev. Kuid kehahooldus meelierutavast kohvist pakub midagi erinevat tavapärasest kohvinaudingust.
Delikaatsed tekstuurid ja intensiivne kohviaroom äratavad meeli, ümbritsedes meie keha, samas kui võimsad aktiivained sulavad nahasse.
Kohvihellitus – see on heoalu meeltele ja kasulikkus kehale.
Spa Deluxe Coffee kehahooldus on vedelikke väljutava toimega, salendav, modelleeriv ja trimmiv, naha vananemist ennetav. Tänu kofeiini rasvapõletavale toimele sobib kohvihooldus salendava ja trimmiva kehahoolitsusena.