Iluravi

Kosmeetika

Papilloomide ja tüükade eemaldamine
See meetod on valutu ja ei jäta armid.
Elektrokagulatsioon
Elektroagulatsiooni meetodit kasutatakse meditsiinilistel eesmärkidel soovimatu koe eemaldamiseks elektrivoolu abil. Meetodi eripära on võime visuaalselt kontrollida koe kokkupuute sügavust.

Elektrokagulatsiooni kasutatakse:
keeruline akne;
suguelundite tüükad;
viiruse papilloomid;
tüükad.

Nahahooldus pärast elektrokauteerimist:
– Te ei saa proovida koorest vabaneda, kuni ta ise maha kukub – haava paranemine aeglustub veidi. Kui koorik kaob, moodustub tema kohale roosa, õrn nahk, mida tuleb kaitsta päikesekiirte eest.
– Hommikul on soovitatav kanda kreemi, mida iseloomustab kõrge UV-kiirguse tase, piirkonda, kus see moodustub. Soovitatav on seda teha kuni hetkeni, mil see ala ei värvi ümbritseva nahaga sama värvi.
– ultraviolettkiirguse mõju vigastatud nahale võib põhjustada vanusepiirkondade tekkimist.

Iluravi

Mandli peeling

Mandlipiilingu mõju teeb korda hüpertundliku ja kuperoosile kalduva naha. Mandlihappe toime teeb vähemnähtavaks tedretähnid, pigmentatsiooni ja kehal ning näol oleva ebatasase tooni. Nagu kõik piilingu liigid, on ka mandlipiiling näidustatud naha vanuseliste muutuste korral) kortsud, lõtvus, dehüdratsioon). See uuendab nahka, silendab kortse, tagab lifringefekti, stimuleerib uute kollageenkudede moodustamist.

Sooduspakkumised

Veel üheks kaalukaks näitajaks mandlipiilingu kasuks on selle kõrge tulemuslikkus aknega võitluses. Seda võib selgitada probleemile kompleksse lähenemisega: mandlihappe pehmendab nahka, puhastades seda suurepäraselt sarvestunud osakestest; happe antiseptiline omadus võimaldab maandada põletikke, samuti naharasva väljatöötlust.

Mandli peeling

Näo ultrahelipuhastus – täiesti valutu ja väga delikaatne näopuhastus meetod

Professionaalne ultrahelipuhastus – see on valutu ja väga delikaatne meetod näonaha puhastamiseks, mis ei jäta peale protseduuri mingeid paistetusi ega turseid. Spetsiaalsete lainete generaator laiendab naha poore, eemaldab nendest naharasu ja rasunäärmete ummistused. Samuti ultraheli mõjul toimub naharakkude masseerimine ja näo verevarustuse parandamine.

Protseduuri ajal (15-20 min) paraneb vere koostis, suureneb immuunsus, aktiviseerub ainevahetus, tugevneb kudede regenereerimine (uuenemine). Ultraheli aktiveerib oksüdeerumis-taastumis protsesse, soodustab kollageeni ja elastiini sünteesi. Tasub öelda, et see tehnoloogia omab palju eeliseid teiste meetodite ees:
Võib kasutada igal nahatüübil
Ei tekita ärritust
Ei venita ega mulju naha kiudusid
Suureks eeliseks on ka see, et sellel teraapial ei ole vastunäidustusi. Ultraheli mõju all eemalduvad vanad rakud, uusi ja noori traumeerimata. Protseduuri tulemusel on nahk hämmastavalt pehme ja sile. Nägu on tunduvalt noorem ja pealmised kortsud siledamad.

Näo puhastamine aparaadiga

Ultrahelipuhastus toimub kaasaegse aparaadiga . Protseduuri ajal Ultraheli poolt tekitatav mikrovibratsioon täidab mikromassaaži funktsiooni rakutasandil, mis võimaldab teha näo sügavpuhastust mustusest, sarvestunud rakkudest, naharasust, rasunäärmete ummistustest, komedoonidest..Sellise massaži tulemusena näo reljeef tasandub, nahk muutub siledamaks ja tervemaks, nahapoorid ahenevad. Ultraheli lainete mõju on valutu, puhastab nahka jäljetult ja efektiivselt, ravib seda ning pikajalisel kasutamisel tagab delikaatse naha mikroliffimise.

Ultrahelipuhastus – millised tulemused?

Ultraheli töö ajal poorid laienevad, seetõttu on neist kerge eemaldada liigse rasu ja mustuse, toimub sarvestunud rakkude eemaldamine. Nahk muutub siledamaks, puhtamaks ja pringimaks, poorid puhastuvad ja ahenevad.
Vereringluse paranemine, tursete vähenemine tänu „mikromassaaži“ efektile – rakud teevad teraapia mõjul võnke liigutusi.
Tänu kollageeni struktuuri normaliseerumisele paraneb naha toonus ja näo „karkass“.
Ultraheli meetod võimaldab viia ravi–ja kosmeetilisi preparaate sügavale kudedesse, mis pikendab protseduuri efekti.

Puhastus protseduur sisaldab:

Naha desinfektsioon ja puhastus
Naha sügavpuhastus saastumise tüübi järgi
Naha mehaaniline puhastus kliendi soovil
Rahustav mask
Kaitsev ja taastav kreem

Maksimaalse tulemuse saavutamiseks on vaja läbida kursusteraapia : 4-8 seanssi 2 nädala jooksul. Tulemuse kinnitamiseks soovitatakse seda protseduuri teha 1 kord kuus.

Ultrahelipuhastuse vastunäidustused:

Erinevad nahahaigused (infektsioonid, ekseem jne)
Ägedad infektsioonhaigused
Näonärvi halvatus
Mitmed telangiektaasiad (ämblikulaadsed kapillaaride laienemised), kapillaarvõrgu ägenemine kudedes
Kõikvõimalikud kasvajad näol
Operatsioonijärgne seisund ja näotraumad
Keemiline koorimine
Rasedus

Näo miostimulatsioon: näolihaste elastsuse taastamine

Noorus on imeilus! Me küll tunneme muret vistrike pärast, vihastada kasvama keelduvatele küüntele või nutta katkevate juusteotste tõttu. Need on pisiasjad. Ent mõistame seda vaid siis, kui näoovaal on hakanud lõtvuma ning silma ümber on tekkinud peened kortsukesed. Kuid ka selle probleemiga saab hakkama.

Mida tähendab näo miostimulatsioon?

See on erisageduslikke impulssvoolude kasutamine lihaste loomuliku toonuse taastamiseks. Elektrivoolude kulgemisel mööda meie kudesid suureneb rahu ainevahetusprotsesside intensiivsus ning selle tulemusel hakkavad lihased kokku tõmbuma ning paraneb verevarustus ja lümfiringe. Miostimulatsioon ravimeetodina on tuntud üle 20 aasta. Algselt kasutati miostimulatsiooni vaid lamavate haigetel raviks, kus impulssvoolude abil viidi läbi lihaste treeningut. Sama meetodit kasutatakse nüüd ka muude lihaste treenimiseks, eeskätt lõtvunud näolihastele ning saavutatakse selle protseduuriga üllatavat noorendavat efekti. Protseduur ei koorma nägu ja sobib ka tundliku nahaga inimestele.
Ühe 15-25 minutilise protseduuriga tagatakse miostimulatsiooni aparaadiga selline tulemus, mille saavutamiseks oleks varem läinud üle 2 tundi mitme aparaadiga või pikema kuuriga. Kuna voolu intensiivsus ja püsivus muutuvad, siis on ka tundlikkus protseduuri ajal erinev, ent talutav. Protseduuride mõju on kumulatiivne, optimaalne kuur on 10-15 protseduuri, mida tuleks ette võtta 2 kuni 3 korda aastas. Kuuri lõppedes oled kindel, et soovitu on saavutatud.
Näo miostimulaatsiooni efekt

Rakutasandil elektrofüsioloogiliste protsesside paranemine
Lihaste neurokudede töö normaliseerumine
Põletikuvastane toime, eriti probleemse ja ülitundliku naha puhul
Aktiivainete sügav mõju
Näoovaali pinguldamine

Näidustused

ülemise silmalau lõtvuse korral
ülemise silmalau atoonia korral
tursete korral
ülemise silmalau allalangemise korral lihase alaarengu tulemusel
peente kortsukeste korral
üleliigse rasvkihi korral
näoovaali allalaskumisel
sobib ideaalselt nii kuivale, õhukesele kui ka tundlikule nahale

Vastunäidustused näo miostimulatsioonile

veresoonkonna haigused
uued moodustised näos
rasedus
ägedad põletikud
ägedas faasis olevad nahahaigused mõjutusalas
paigaldatud kardiostimulaator
ülitundlikkus impulssvoolu vastu