Meie uudisedIlusalong KSELENIA2018-06-19T11:40:00+00:00

Kõrvade augustamine kõige ohutum süsteemiga maailmas!

STUDEX

STUDEX – üks suuremaid kõrvaukude tegemiseks kasutatavate professionaalsete vahendite tootjaid maailmas. STUDEX Co. USA on ennast kogu maailmas heast küljest näidanud.

StudexPärast kõrvaaugu tegemist EI TOHI nõel-kõrvarõngaid 1,5 kuu (4-6 nädala) jooksul ära võtta. Selle aja jooksul toimub kanali paranemine.
Kahel-kolmel esimesel päeval pärast kõrvaaugu tegemist ei tohi pesta pead, käia basseinis ega saunas, ujuda veekogudes. Samuti tuleb vältida füüsilisi koormusi ja aktiivselt sportimist. Töödelge augustamise kohti kahelt poolt iga päev (2 korda – hommikul ja õhtul ning kõige parem kui enne veeprotseduuride tegemist) firma STUDEX (geel või näovesi) spetsiaalsete vahenditega.
3-4 päeva pärast augustamist tuleb kõrvarõngaid regulaarselt, mitu korda päevas, vähemalt 1-2 minuti jooksul mõlemale poole keerata, samuti liigutada neid edasi ja tagasi, seejuures kõrvarõngaste kinnitusi ära võtmata. See on vajalik kanali kinnikasvamise vältimiseks ning samuti selle laiendamiseks.
1,5 kuu pärast võib nõel-kõrvarõngad ära võtta. Esimesel korral võetakse kõrvarõnga kinnitus ära teatud jõupingutusega, Selleks, et kõrvarõngas õigesti ära võtta, hoidke seda kindlalt ühe käe kahe sõrmega eespoolt selle „peast” luues sellisel viisil toetava asendi ning teise käega tõmmake kõrvarõnga kinnitus ettevaatlikult ära. Kindlasti tehke seda puhaste kätega ja kiirustamata.
Pärast nõel-kõrvarõngaste äravõtmist on kanal nõel-kõrvarõnga tihvtiga sama läbimõõduga, seepärast ei ole soovitav kanda kõrvarõngaid, millede tihvti läbimõõt on nõel-kõrvarõnga läbimõõdust oluliselt suurem, samuti ei ole soovitav kanda inglise lukuga kõrvarõngaid. Kõrvarõngaste paigaldamisel võite vigastada kanalit ja põhjustada infektsiooni.

Studex
Enne uute kõrvarõngaste kandma hakkamist tuleb neid KINDLASTI piiritusega töödelda. Kõrvanibu – see on väga pehme ja elastne kude, seepärast omandab selles olev kanal aja jooksul ükskõik millise konstruktsiooniga kõrvarõnga tihvti läbimõõdu.
Põletikunähtude esinemise korral (1,5 kuu jooksul pärast kõrvaaukude tegemist) on soovitav pöörduda nõuande saamiseks spetsialisti poole, kes kõrvaaugud tegi. Ärge tegelege iseravimisega!

The IBX SYSTEM

Kuidas kasvatada endale tugevad pikad küüned? Famous Names on selleks välja töötanud tõhusa vahendi, mis tugevdab ja toidab küüneplaati ülemistest kihtidest sissepoole ning tagab küüneplaadi niisutatust ja elastsust. IBX on esimene omalaadne probleemsete küünte hooldus- ja ravivahend. See ei ole lihtsalt üks trenditoode – see on uus sõna nõrkade ja kahjustatud küünte salongihoolduses.

ibx uudised
Mis on IMX? Iceberg – jäämägi, Big – suur ja X on 10. See tähendab, et preparaat töötab nagu suur jäämagi – näha on vaid veepinnal olevat osa, põhitöö toimub selle all.
IBXi suurim eeldus võrreldes teiste vahenditega on see, et IBX haakub nahaplaadiga täielikult ning tungib ka selle alumistesse kihtidesse. Just sellepärast ei saa IBX vahendit eemaldada akrüül- või geellaki eemaldusvahendiga, see kasvab koos küünega edasi.

IBX nail