Depilatsioon

Depilatsioon
Depilatsioonivaha.

Praeguseks on vahatamine üks kõige tõhusamaid karvade eemaldamise meetodeid, kasutades looduslikke preparaate. Karvade eemaldamine selle meetodiga võimaldab teil vabaneda soovimatust taimestikust kuni kolm nädalat, sõltuvalt individuaalsetest omadustest. Vaha depilatsioonil on suur eelis shugaringiga – võime ravida suuri kehapiirkondi. See võimaldab teil oluliselt vähendada valu künnist, kuna protseduuri kiirus suureneb. Seega on see protseduur ideaalne jalgade, selja, kõhu ja käte ravimiseks.

Need, kes vahatavad esimest korda, kardavad ebamugavust ja põletusi. Tegelikult peetakse tänapäeva kosmeetika ja meistrite tehnikate kasutamise tõttu naiste ja meeste jaoks täiesti ohutuks igasuguseid juukseid.

Kuidas vaha depilatsioon toimib?
Vahatamine karvade eemaldamiseks hõlmab juuste eemaldamist spetsiaalse vahatamise kompositsiooniga.

Protseduur algab kompositsiooni soojendamisega optimaalsele temperatuurile. Selleks kasutatakse spetsiaalset vaha veskit.

Pärast kompositsiooni valmistamist asetab kapten juuksekasvu suunas töödeldud aladele ja paneb spetsiaalse kootud riba. Paar sekundit hiljem, kui vaha tungis juuste juurtesse, eemaldatakse need terava liigutusega koos ribaga.

Hoolitse pärast protseduuri

Et hoida nahka pikemaks ajaks siledaks, soovivad kosmeetikud kasutada karvade eemaldamise järel spetsiaalset ampulli, et aeglustada juuste kasvu. Samuti on kasulik nahka regulaarselt puhastada, koorida, koorida või kõva harjaga. See aitab vältida soovimatut karvakasvu. Soovitatav on regulaarselt kasutada niisutavaid vedelikke ja kehakreeme. See aitab anda nahale täiendavat niiskust.

Üldised soovitused:

Vältida deodorantide ja mis tahes alkoholi sisaldavate toodete kasutamist esimese kahe kuni kolme päeva jooksul pärast epileerimist;
Ärge kasutage agressiivse koostisega kosmeetikavahendeid;
Külastusvannide, saunade, solaariumide välistamiseks ärge võtke päikesevannid;
• Kui nahal tekib kerge ärritus, on soovitatav nahka ravida Miramistin’i või vesinikperoksiidiga.

Depilatsioonivaha: kasu
Juuste eemaldamine vaha abil nagu peaaegu kõik kliendid. Protseduur on väga mugav ja toimub kiiresti ning tulemus on peaaegu kuu aega. Selle meetodi peamised eelised on järgmised:

Menetluse kiirus. Vahatamine on palju kiirem, kui on võimalik töötleda korraga suurtes kehapiirkondades;
Protseduuri ajal ei ole ebamugavust. Kuna kapten töötab väga kiiresti, ei võta vahatav depilatsioon palju aega, mis tähendab, et see on peaaegu valutu;
Vahatamine vähendab juuste hulka ja helendab neid, muutes need väga õhukesteks;
Võime täielikult razorist loobuda;
Võime vabaneda vanast keratiniseeritud nahast.

Kes ei sobi vahatamiseks?
Karvade eemaldamise vahatamise protseduurid on absoluutsed vastunäidustused:

Rasedad naised;
Nahahaiguste esinemine;
Vigastused ja kahju;
Igat tüüpi diabeet;
Kalduvus veenilaiendite suhtes;
Süda ja veresoonte haigused;
Onkoloogia;
Healoomulised kasvajad;
Allergilised reaktsioonid kompositsioonile;
Epilepsia.

Depileerimisprotseduuri ettevalmistamine

See kosmeetiline protseduur ei tähenda mingit erilist ettevalmistust, kuid enne protseduuri on vaja täielikult eemaldada habemeajaja ja mitte avaldada nahale termilist mõju (parkimiskohad ja saunad on keelatud). Protseduuri päeval peaks nahk olema terve ja ärritust tekitama.

Kutsume teid meie Kselenia ilusalongisse vahatamise depilatsiooni jaoks.

orchid