DepilatsioonIlusalong KSELENIA2018-06-22T10:19:50+00:00

Depilatsioon

SUGARING

Kuigi tomimise põhimõtte poolest sarnaneb sugaring vahadepilatsiooniga, on sellel seejuures terve rida vaieldamatuid eeliseid
Teostamise tehnika – karvade kasvu järgi – see teeb protseduuri vähem valulikuks. Sugaringi tegemisel ei kasutata kõrgeid ega madalaid temperatuure (pastal on inimkehaga sama temperatuur), mis teeb protseduuri mugavaks ning välistab naha ja veresoonte vigastamise.

Pasta tungib sügavale folliikulisse – see võimaldab teostada kvaliteetset depileerimist isegi väga lühikeste karvade korral (1.5 – 2 mm); pärast sugaringi on karvad täielikult eemaldatud ning uued ei kasva enam naha sisse.
Sellist depileerimist peetakse kõige hügieenilisemaks, kuna suhkrupasta koostis desinfitseerib nahakatte ning välistab igasuguse infektsiooniohu.
Suhkruga depileerimine ei põhjusta allergiat. Sugaringist saadav efekt säilib kuni 4 nädalat.

Shugaring
Enne depilatsiooni

Valutundlikkuse vähendamiseks võid enne depilatsiooni võtta valuvaigistava tableti või süüa šokolaadi – selles leiduv „ajuvitamiin” ehk türosiin toodab organismis serotoniini, mis ühtlasi aitab vähendada valutunnet.
– ole puhas
– esmakordselt tulles on soovitav karva pikkus 5-6 mm
– puhka ennast välja – stressis ja väsinud olekus on nahk tundlikum
– nädal enne menstruatsiooni algamist on Sinu keha palju valutundlikum
– koori nahka päev enne depilatsiooni tulekut, nii eemaldad nahalt surnud naharakud ja saad parema tulemuse depilatsioonis.
– esmakordselt depilatsiooni tulles, ära tunne ennast ebamugavalt – kogu protseduur jääb konfidentsiaalseks.

Peale depilatsiooni

– 24 tunni jooksul ära pane midagi oma nahale, mis võivad soodustada bakterite levikut avatud nahapooride kaudu (parfüümid, lõhnastatud kreemid/vedelikud, deodorandid ja jumestustooted)
– 48 tundi väldi otsest päikesevalgust ja solaariumit – soodustavad pigmendilaikude tekkimist
– 24 tunni jooksul pole soovitav käia vannis, saunas ja avalikes basseinides
– 24 tundi väldi higistamist/sportimist
– kanna mugavaid rõivaid
– karvade tagasikasvamise aeg on 2 kuni 5 nädalat – olenevalt kliendi eripärast ja depileeritavast piirkonnast.

sugaring

Depilatsioon kuuma vaha meetodil nii naistele kui ka meestele

DEPILATSIOON – üleliigsete karvade eemaldamine sooja vahaga on kiire ja mugav vahend pidurdamaks liigset karvakasvu. Tulemus püsib kuni 3-6 nädalat ja on Sulle täiesti ohutu. Sile nahk teeb naise kauniks. Pärast karvaeemaldust tunned end hoolitsetult, kasvab enesehinnang.

depilazia
Pärast depilatsiooni tõuseb enesekindlus ja enesehinnang. Keha näeb välja ilus ja hoolitsetud. Samuti on lihtsam hoida hügieeni. Tulemus on meelepärane nii Sulle kui Su partnerile.
Paljud naised valivad raseerimise asemel depilatsiooni. Üks põhjuseid on see, et kui raseerimise tulemus püsib 2-3 päeva, siis depilatsiooni tulemus kestab 3-6 nädalat sõltuvalt depileeritavast piirkonnast. Pärast raseerimist tungivad tugevamate karvade puhul otsad välja juba järgmisel päeval ja saavutatud efekt ongi kadunud. Seepärast peab korrektse tulemuse saamiseks taas raseerima. Kuid sagedane raseerimine tekitab jällegi nahaärritust ja muudab karvad tugevamateks.
Depilatsioonil eemaldatakse karv koos juure ehk karvanääpsuga ja nahk jääb ilus ja sile. Ka saab iga depilatsiooniga karvanääps kahjustatud ja seetõttu jääb karvakasv nõrgemaks ja hõredamaks.
Selleks, et vähendada tundlikkust, kasutame sooja vaha. Kõigepealt dessinfitseerime soovitud piirkonna, millele kanname õhukese kihi mõnusalt sooja vaha. Et protseduur
oleks meeldivam, katame vaha kangaga, mis erinevalt paberribast võtab hästi keha kuju ja tõmbamine on vähem valus.
Kiire liigutusega eemaldame karvad koos juurtega. Lõpetuseks rahustame Su naha spetsiaalsete seerumite ja kreemidega, millel on põletikuvastane toime ning mis niisutavad meeldivalt nahka ja aeglustavad karvade kasvu.ja tõmbamine on vähem valus.

orchid

Vahadepilatsiooni eelised:
– Kättesaadavus.
– Kiirus.
– Püsivam toime.
Vastunäidustused vahadepilatsiooni tegemiseks:
– Suhkrudiabeet – septilistele tüsistustele kalduvuse ja haavade aeglase paranemise tõttu.
– Varikoossed veenilaiendid
– Mitmesugused healoomulised naha uusmoodustised (papilloomid, soolatüükad ja sünnimärgid).
– Depilatsiooni ei ole soovitav teha pärast soojuslikku mõjutamist (saun, solaarium jne), kuna see võib põhjustada tugeva ärrituse.

orchid