Maniküür, pediküürIlusalong KSELENIA2018-06-22T10:18:48+00:00

Maniküür, pediküür

Maniküür

Elementaarseks kujunenud kunstküüned on salongiteenustest välja tõrjumas meie kätele väga vajalikku teenust – klassikalist maniküüri. Laialdaselt on levinud ekslik arusaam, et „hoolitsetud käed“ võrduvad „kunstküüned“. Kaunite käte juures ei ole esmatähtis küünte pikkus, vaid eelkõige küünte ja käte kaunis ning hoolitsetud välimus. Järjepidev maniküüris käimine annabki just sellise lõpptulemuse.

Sõna „maniküür“ on tulnud ladinakeelsetest sõnadest manus- käsi ja cῡra- hoolitsema. Tema ajalugu ulatub muistsesse Egiptusesse, kus juba vaaraod oskasid hinnata seda luksuslikku iluhooldusprotseduuri. Paljudele naistele on looduse poolt kingitud ideaalne küünekuju ja struktuur. Tänu kaasaegsetele maniküüriteenustele on võimalik suurepäraseid tulemusi saavutada ilma kunstküüsi omamata. Maniküür on vajalik ka kunstküünte kandjatele, sest küünehoolduse käigus ei tegeleta käe ja käenahaga kui tervikuga.

IBX

Kuidas kasvatada endale tugevad pikad küüned?

Famous Names on selleks välja töötanud tõhusa vahendi, mis tugevdab ja toidab küüneplaati ülemistest kihtidest sissepoole ning tagab küüneplaadi niisutatust ja elastsust. IBX on esimene omalaadne probleemsete küünte hooldus- ja ravivahend. See ei ole lihtsalt üks trenditoode – see on uus sõna nõrkade ja kahjustatud küünte salongihoolduses.

Sooduspakkumised
Mis on IBX? Iceberg – jäämägi, Big – suur ja X on 10. See tähendab, et preparaat töötab nagu suur jäämagi – näha on vaid veepinnal olevat osa, põhitöö toimub selle all.
IBXi suurim eeldus võrreldes teiste vahenditega on see, et IBX haakub nahaplaadiga täielikult ning tungib ka selle alumistesse kihtidesse. Just sellepärast ei saa IBX vahendit eemaldada akrüül- või geellaki eemaldusvahendiga, see kasvab koos küünega edasi.

IBX_06